Jēkabpils Mākslas skolas ABSOLVENTU IZSTĀDE

No šī gada 8. janvāra līdz 29. februārim Jēkabpils Mākslas skolas zālē un foajē skatāma skolas absolventu izstāde “Turpinājums”. Ekspozīcija iekļaujas skolas 30 gadu jubilejas pasākumu sērijā. Tajā piedalās 26 dalībnieki. Daļa no tiem ir profesionāli mākslinieki, kuri absolvējuši Latvijas Mākslas akadēmiju, Regent’s Universitāti Londonā, Kultūras Akadēmiju, Kristīgo Akadēmiju un Daugavpils Universitāti, viņu vārdi mākslā jau pazīstami. Daļa ir topošie mākslinieki, kas studē mākslas koledžās un mākslas akadēmijā. Daļa darbu autoru mākslu nav izvēlējušies kā profesiju, bet – aizraujošu hobiju. Starp viņiem piemēram ir kuģa vadītāja, kas pabeigusi Latvijas Jūras akadēmiju, literatūras zinātniece un dzejniece, Latvijas Universitātes doktorantūras studente.

Lasīt tālāk

Ziemassvētku tirdziņš Jēkabpils Mākslas skolā

Ziemassvētku tirdziņš 21. decembrī (ceturtdien) plkst.17:00-19:00 (par dalību pieteikties pie klašu audzinātājiem līdz 08.12.). Pārējie audzēkņi, kuri netirgo, ir laipni aicināti nāk kopā ar vecākiem atbalstīt savējos!

Lasīt tālāk

Projektu aizstāvēšana

Trešdien 20.12. Jēkabpils Mākslas skolas audzēkņiem stundas nenotiek. Notiks 6.klases noslēguma darba projekta aizstāvēšana plkst. 15:00 – mācību īstenošanas vietas Zasas un Atašienes audzēkņiem un 16:00 Jēkabpils Mākslas skolas audzēkņiem. Projektu aizstāvēšanā piedalās 5.klases audzēkņi.

Jēkabpils Mākslas skolas vadība

Lasīt tālāk

Absolventu salidojums 2023

28. oktobrī Jēkabpils mākslas skolā viesojās skolas absolventi. Kopā 46 jauni cilvēki, kas skolu beiguši dažādos gados – sākot ar 1998. gada un beidzot ar 2023. gada izlaidumu. Kopīgas sarunas, albūmu un foto projekciju aplūkošana. Lieliska iespēja iejusties skolnieku lomā – darboties masku un grafikas darbnīcā Nikolas Ščadro, Dinas Lukstiņas un Jāņa Urtāna, Dainas Eglītes vadībā. Alises Kļavinas liriskās dziesmas. Viktorīnas un atrakcijas, ko bija sagatavojusi 2020. gada izlaiduma A klase. Tikšanās ar skolotājiem, apskāvieni un vēlme drīzumā atkal tikties. Mēs jūs gaidīsim, mīļie! 

Lasīt tālāk