Jēkabpils Mākslas skolas ABSOLVENTU IZSTĀDE

No šī gada 8. janvāra līdz 29. februārim Jēkabpils Mākslas skolas zālē un foajē skatāma skolas absolventu izstāde “Turpinājums”. Ekspozīcija iekļaujas skolas 30 gadu jubilejas pasākumu sērijā. Tajā piedalās 26 dalībnieki. Daļa no tiem ir profesionāli mākslinieki, kuri absolvējuši Latvijas Mākslas akadēmiju, Regent’s Universitāti Londonā, Kultūras Akadēmiju, Kristīgo Akadēmiju un Daugavpils Universitāti, viņu vārdi mākslā jau pazīstami. Daļa ir topošie mākslinieki, kas studē mākslas koledžās un mākslas akadēmijā. Daļa darbu autoru mākslu nav izvēlējušies kā profesiju, bet – aizraujošu hobiju. Starp viņiem piemēram ir kuģa vadītāja, kas pabeigusi Latvijas Jūras akadēmiju, literatūras zinātniece un dzejniece, Latvijas Universitātes doktorantūras studente.

Daži no absolventiem jau kļuvuši par mākslas pasniedzējiem, bet daži JMS beiguši nesen un vēl meklē savu tālāko ceļu dzīvē.
Izstādē pārstāvēti vairāki mākslas veidi – glezniecība, grafika un autortehnika, fotogrāfija, rokdarbi un koka izstrādājumi, modeļu skices modes dizainam utt
Februāra beigās notiks tikšanās ar izstādes autoriem un saruna par mākslas un dzīves procesiem un to mijiedarbību.